Audio-tehnica Slusalice ATH-M20XBT
Cena za odloženo plaćanje: 9.457,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Closed-back dynamic
Driver Diameter: 40mm
Frequency Response: 15 - 20,000 Hz
Maximum Input Power: 700 mW at 1 kHz