HEINNER Retro HEM-1100CR
Cena za odloženo plaćanje: 12.339,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Aparat za espreso Heinner Retro Cream HEM-1100CR, 1100V, pumpa pod pritiskom od 15 bara, odvojivi rezervoar za vodu: 1,25l, dvostruki filter od nerđajuceg čelika, prednji termometar, liveni kotao, opcije kuvanja: espreso i kapucino, uklonjiva posuda za kapanje i pregrejavanje, zaštita, odvojiva mlaznica za penu, podesivo dugme za paru
Težina 3,58 kg
Širina 20,00 cm
Visina 31,40 cm
Dubina 28,80 cm
Opšte specifikacije
Stakleni bokal br
Espresso tip Manual
Pritisak 15 BAR
Vrsta kafe mlevena
Filter od nerđajuceg čelika, dupli za dve šolje
Snaga 1100W
Opcije pripreme Espreso, Kapucino
Kapacitet rezervoara za vodu 1.25L
Dodaci Posuda za kapanje, Merna kašika
Materijal kucišta Inok&Plastic
Link  Espresso aparat HEINNER Retro HEM-1100CR 15bar/1,25l