Union Klima Inv 18BTU -15 (UN-18WFVD3)
Cena za odloženo plaćanje: 49.283,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Inverterski Klima uredjaj
Radni medijum: Eko gas R32
Kapacitet klima ure�aja (BTU): 18.000 btu
Kapacitet hla�enja (kW): 5,10 kW (1,30 - 5,30kW)
Kapacitet grejanja (kW): 5,20 kW (1,30 - 5,30kW)
Energetska klasa: A++/A+
Ul. snaga-potro�nja(Hla): 1,67 kW (0,28 - 1,8 kW)
Ul. snaga-potro�nja(Gre): 1,40 kW (0,22 - 1,5 kW)
WiFi Ready
SEER (energetska efikasnost pri hla�enju): 6,70
SCOP (energetska efikasnost pri grejanju): 4,00
Kapacitet odvla�ivanja: 2,5 L/h
Protok vazduha(Tiha/Niska/Srednja/Visoka/Turbo):
550/600/680/770/850 m3/h
Pritisak zvuka UJ (Tiha/Niska/Srednja/Vis./Turbo):
28/32/37/40/44 dB(A)
Temperaturni opseg rada: -15�C - +49�C
Dimenzije (Neto):
Unutra�nja jedinica (�xVxD): 900x310x225mm
Spolja�nja jedinica (�xVxD): 705x530x280mm