Union Klima Inv 18BTU -25 HB (UN-18WJAD3/HB)
Cena za odloženo plaćanje: 61.006,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Inverterski Klima uredjaj
Radni medijum: Eko gas R32
Kapacitet klima ure�aja (BTU): 18.000 btu
Kapacitet hla�enja (kW): 5,30 kW (1,30 - 5,90kW)
Kapacitet grejanja (kW): 5,60 kW (1,30 - 6,00kW)
Energetska klasa: A++/A+
Ul. snaga-potro�nja(Hla): 1,58 kW (0,29 - 2,10 kW)
Ul. snaga-potro�nja(Gre): 1,55 kW (0,25 - 1,80 kW)
WiFi Integrisan
GREJAďż˝ spoljne jedinice
SEER (energetska efikasnost pri hla�enju): 7,00
SCOP (energetska efikasnost pri grejanju): 4,19
Kapacitet odvla�ivanja: 2,5 L/h
Protok vazduha(Tiha/Niska/Srednja/Visoka/Turbo):
550/650/730/800/850 m3/h
Pritisak zvuka UJ (Tiha/Niska/Srednja/Vis./Turbo):
25/34/38/41/45 dB(A)
Temperaturni opseg rada: -25�C - +60�C
Dimenzije (Neto):
Unutra�nja jedinica (�xVxD): 940x316x224mm
Spolja�nja jedinica (�xVxD): 785x555x300mm