UNION klima Inverter 18000 BTU (A+++) UN-18WQKD3/HBE (UN-18WQKD3/HBE)
Cena za odloženo plaćanje: 66.599,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Inverterski Klima uredjaj VISOKE Efikasnosti
Radni medijum: Eko gas R32
Kapacitet klima ure�aja (BTU): 18.000 btu
Kapacitet hla�enja (kW): 5,30 kW (1,30 - 5,90kW)
Kapacitet grejanja (kW): 5,60 kW (1,30 - 6,10kW)
Energetska klasa: A+++/A++
Ul. snaga-potro�nja(Hla): 1,43 kW (0,29 - 1,95 kW)
Ul. snaga-potro�nja(Gre): 1,33 kW (0,25 - 1,80 kW)
WiFi Integrisan
GREJAďż˝ spoljne jedinice
SEER (energetska efikasnost pri hla�enju): 8,50
SCOP (energetska efikasnost pri grejanju): 4,60
Kapacitet odvla�ivanja: 2,5 L/h
Protok vazduha(Tiha/Niska/Srednja/Visoka/Turbo):
650/720/800/900/1000 m3/h
Snaga zvuka UJ/SJ (Max): 56/63 dB(A)
Temperaturni opseg rada: -35�C - +60�C
Dimenzije (Neto):
Unutra�nja jedinica (�xVxD): 1089x328x227mm
Spolja�nja jedinica (�xVxD): 785x555x300mm