Union PartyBox 120W 8' Flame (UN-PS120B-08)
  • Proizvod iz grupe: Zvučnici
  • Šifra artikla: 56109
  • Proizvođač: UNION
  • Dostupno za poručivanje
Cena za odloženo plaćanje: 15.984,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Nominalne snage 120W
8" woofer x 2
RMS:50W
With TWS/Bluetooth/USB/TF/FM/3.5mm AUX input
Recorder
USB display
Daljinski
Flame light in front
2 x Mic input jack
1 x ulaz za gitaru
Microphone priority functin
12V 5.5AH lead-acid battery
1 x UHF bezicni mikrofon (864.8mhz)
Velicina proizvoda:32x32x72cm
Garancija: 2 godine
Naziv: Union PartyBox 120W 8' Flame (UN-PS120B-08)