Union PartyBox 180W 10' Flame (UN-PS180B-10)
  • Proizvod iz grupe: Zvučnici
  • Šifra artikla: 56110
  • Proizvođač: UNION
  • Dostupno za poručivanje
Cena za odloženo plaćanje: 23.976,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Nominalne snage 180W
10" woofer x 2
RMS:100W
With TWS/Bluetooth/USB/TF/FM/3.5mm AUX input
RCA output
Recorder
USB display
Daljinski
Flame light in front
2 x Mic input jack
1 x ulaz za gitaru
Microphone priority functin
1 x UHF bezicni mikrofon (864.8mhz)
Velicina proizvoda:33.5x32x86.5cm
Garancija: 2 godine
Naziv: Union PartyBox 180W 10' Flame (UN-PS180B-10)