Union PartyBox 250W 12' Flame (UN-PS250B-12)
  • Proizvod iz grupe: Zvučnici
  • Šifra artikla: 60478
  • Proizvođač: UNION
  • Dostupno za poručivanje
Cena za odloženo plaćanje: 30.636,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Nominalne snage 250W
12" woofer x 2
RMS:100W
With TWS/Bluetooth/USB/TF/FM/3.5mm AUX input
RCA output
Recorder
USB display
Daljinski
Flame light in front
2 x Mic input jack
1 x ulaz za gitaru
Microphone priority function
12V 14ah lead-acid battery
With wheel
1 x UHF bezicni mikrofon (864.8mhz)
Velicina proizvoda: 42x40x103cm
Garancija: 2 godine
Naziv: Union PartyBox 250W 12' Flame (UN-PS250B-12)