Union PartyBox 80W 12'' Trolley (UN-PS80T-12)
  • Proizvod iz grupe: Zvučnici
  • Šifra artikla: 60477
  • Proizvođač: UNION
  • Dostupno za poručivanje
Cena za odloženo plaćanje: 10.656,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Nominalne snage 80W
12" subwoofer
RMS:40W
With TWS/Bluetooth/USB/TF/FM/3.5mm AUX input
Daljinski
One mic input jack
RGB Light on woofer/with trolley and wheel
2 x UHF bezicna mikrofona
Velicina proizvoda:36x30x54,5cm
Garancija: 2 godine
Naziv: Union PartyBox 80W 12'' Trolley (UN-PS80T-12)