LG 27” 27MS550-B
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Šifra artikla: 53743
  • Proizvođač: LG
  • Dostupno za poručivanje
Cena za odloženo plaćanje: 15.971,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Proizvođač: LG
Model: 27MS550-B
Naziv: 27” IPS FHD 1920x1080@100Hz, 16:9, 1000:1, 250 cd/m², 5ms, 178º/178º, 2 HDMI, 2Wx2, VESA, Height/Tilt, Black, 3yw
Barkod: 8806091990150
Garantni rok: 36 meseci
Naziv: LG 27” 27MS550-B
Jedinica mere: kom
Uvoznik: Tačan podatak o uvozniku i zemlji porekla je naveden na deklaraciji na proizvodu.
Ocena:
Unesite kod sa slike
Srodni proizvodi
14.799,00  din.
Xiaomi 27" A27Qi 2026
U korpu
15.989,00  din.
Asus VG279QE5A 27"
U korpu
MSI MAG 255F E20 25"