LG 27” UltraFine IPS 4K 27UP850K-W
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Šifra artikla: 48670
  • Proizvođač: LG
  • Dostupno za poručivanje
Cena za odloženo plaćanje: 35.824,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Model: 27UP850K-W
Naziv: 27” UltraFine IPS 4K UHD 3840x2160@60Hz, 16:9, 1200:1, 5ms, 400 cd/m², 178º/178º, HDR 10, 2 HDMI, 1 DP, 1 USB-C, 2 USB Downstream Port 3.0, 5W x 2, VESA 100x100 mm, Height, Pivot, Tilt, Black/silver, 3yw
Dijagonala: 27"
Vrsta monitora: LED
Vrsta panela: IPS
Rezolucija: 4K, 3840 x 2160
Kontrast: 1200:1
Konekcije: HDMI x2; DisplayPort(DP); Izlaz za slušalice; USB Type-C;
Odnos stranica: 16:9
Osvetljenost: 400 cd/m²
Boja: crno/srebrna
Ergonomija: tilt; podešavanje visine; pivot; Vesa montaža 100x100;
Zvučnici: 5Wx2
Naziv: LG 27” UltraFine IPS 4K 27UP850K-W