LG 75'' 4K MiniLED Smart QNED 75QNED913QE
  • Proizvod iz grupe: Televizori
  • Šifra artikla: 38448
  • Proizvođač: LG
  • Dostupna količina: 0
Cena za odloženo plaćanje: Artikal nije dostupan
(samo kartice Banka Intese)
Cena za gotovinsko plaćanje: Artikal nije dostupan
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Naziv: LG 75'' (189 cm) 4K MiniLED Smart QNED TV, 2023
Tehnologija panela: QNED
Veličina ekrana: 75" - 190 cm
Picture Mastering Index: 120Hz
Rezolucija: 4K, 3840 x 2160
Operativni Sistem: webOS Smart TV
Funkcije: Smart TV ; Bluetooth; DLNA; Netflix; Amazon; Magični daljinski MR22;
Video: Dolby Vision™; HLG; Nano Color Pro; ULTRA Osvetljenje; Cinema HDR; HDR10 Pro; 4K AI upscaler;
Zvuk: 40W 2.2 ch; Dolby Atmos; AI Acoustic Tuning; Clear Voice Pro;