LG Objet Collection Posé 42'' 4K OLED 42LX1Q3LA
  • Proizvod iz grupe: Televizori
  • Šifra artikla: 35325
  • Proizvođač: LG
  • Dostupna količina: 0
Cena za odloženo plaćanje: Artikal nije dostupan
(samo kartice Banka Intese)
Cena za gotovinsko plaćanje: Artikal nije dostupan
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Model: 42LX1Q3LA
Naziv: LG Objet Collection | Posé | 42'' (107cm) 4K OLED
Tehnologija panela: OLED
Veličina ekrana: 42" - 107 cm
Picture Mastering Index: 120Hz
Rezolucija: 4K, 3840 x 2160
Operativni Sistem: webOS Smart TV
Funkcije: Smart TV ; Bluetooth; DLNA; Netflix; Amazon; Magični daljinski MR22;
Video: Dolby Vision™; HLG; Perfect colors; Cinema HDR; HDR10 Pro; Self-lit pixels; 4K AI upscaler;
Zvuk: 20W 2.0 ch; Dolby Atmos; AI Acoustic Tuning; Clear Voice Pro;