LG UltraFine 27” 4K 27UP650K-W
  • Proizvod iz grupe: Monitori
  • Šifra artikla: 49331
  • Proizvođač: LG
  • Dostupno za poručivanje
Cena za odloženo plaćanje: 37.923,00  din.
(samo kartice Banka Intese)
Rok isporuke kurirskom službom je 1-3 radna dana.
Proizvođač: LG
Model: 27UP650K-W
Naziv: 27” UltraFine IPS 4K UHD 3840x2160@60Hz, 16:9, 1200:1, 320 cd/m², 5ms, 178º/178º, HDR 10, DisplayHDR 400, 2 HDMI, 1 DP, Height, Pivot, Tilt, VESA 100x100mm, Black/silver, 3yw
Barkod: 8806096366660
Garantni rok: 36 meseci
Dijagonala: 27"
Vrsta monitora: LED
Vrsta panela: IPS
Rezolucija: 4K, 3840 x 2160
Kontrast: 1200:1
Konekcije: HDMI; DisplayPort(DP); Izlaz za slušalice;
Odnos stranica: 16:9
Osvetljenost: 320cd/m²
Boja: crno/srebrna
Ergonomija: tilt; podešavanje visine; pivot; Vesa montaža 100x100;
Naziv: LG UltraFine 27” 4K 27UP650K-W